Často kladené otázky

 • Jedná se o jednorázovou platbu?

  Ano. Za 400 Kč Vám budou k dispozici všechny funkce, které milujemse nabízí.

 • Jakým způsobem mohu zaplatit?

  V současné době přijímáme platby převodem na bankovní účet.

 • Pokud zakoupím plnou verzi za 400 Kč, jak dlouho budu mít přístup do administrace a jak dlouho bude dostupný můj svatební web?

  Váš svatební web bude dostupný po dobu 12 - ti měsíců od uhrazení ceny za plnou verzi. Věříme , že tato doba bude pro Vás dostatečná. Podle průzkumů se svatební přípravy konají v rozmezí od 3-6 měsíců před svatebním dnem, z toho důvodu Vám milujemse bude k dispozici až dalších 6 měsíců po řízení svatby, abyste se mohli pochlubit fotkami z Vašeho svatebního dne. Pokud budete potřebovat dobu prodloužit, napište nám, určitě se domluvíme :)

 • Nevím jak dělat v administraci aplikace milujemse.cz

  Snažili jsme se , aby proces vyplňování Vašeho svatebního webu byl co nejjednodušší a intuitivní. Pokud si nebudete vědět rady , klidně nás kontaktujte a rádi Vám pomůžeme.

 • Je možné zakoupit rovnou plnou verzi nebo musíme nejdříve vyzkoušet demo?

  Byli bychom rádi, abyste si nejdříve aplikaci milujemse vyzkoušeli zdarma nezávazně - máte na to 2 týdny. Pokud však chcete přejít rovnou na plnou verzi, tak v demo verzi v sekci domů klikněte v pravém dolním rohu na objednání plné verze. Uhraďte poplatek bankovním převodem a nerušeně vyplňujte Váš svatební web. Pochlubte se jím ostatním.

 • Mohu převést stránky z demoverze do placené?

  Samozřejmě :) Pokud máte vše hotovo, stačí provést platbu a můžete začít rozesílat pozvánky svým hostům.